یافتن دایرکتوری های تلفن همراه عمومی دشوار است ، اما این بدان معنا نیست که دستیابی به آنها غیرممکن است. چندین ابزار وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها ردیابی کنید که چه کسی شماره تلفن را در اختیار دارد یا شماره تلفن های شخصی یا شغلی شخص را کاوش می کند.

سایت های مراجعه به تلفن همراه به دو شکل در دسترس هستند: با جستجوی برخی دیگر از اطلاعاتی که در مورد تماس گیرنده می دانید ، شماره تلفن همراه را پیدا کنید یا شماره شخصی را جستجو کنید تا ببینید چه کسی مالک آن است (جستجوی معکوس شماره). اگر شماره دوست خود را گم کرده باشید ، در تلاش برای برقراری ارتباط با اقوام دور باشید یا کنجکاو باشید چه کسی فقط با شما تماس گرفته است ، ممکن است به فهرست شماره تلفن همراه خود نیاز داشته باشید.

در زیر نگاهی جامع به بهترین روشهای استفاده از اینترنت برای یافتن اطلاعات شماره تلفن است.

1-جستجوهای تلفن همراه را با موتورهای جستجوگر مردم انجام دهید

بهترین راه برای یافتن شماره تلفن های همراه بصورت آنلاین استفاده از ابزار جستجوی افراد است. این ابزارها اطلاعات زیادی راجع به فرد جمع آوری می کنند که ممکن است نه تنها شماره تلفن همراه بلکه نام کامل ، آدرس ، ایمیل ، سابقه شغل ، اقوام و غیره را نیز شامل شود.

بیشتر این وب سایت ها به شما امکان می دهند با هر اطلاعاتی که می دانید جستجو کنید. به عنوان مثال ، می توانید شماره تلفن متعلق به چه کسی را پیدا کنید (اگر شماره را می دانید) یا شماره تلفن متعلق به آن شخص است (اگر همه اطلاعاتی که در مورد نام ، ایمیل ، نام کاربری یا آدرس وی دارید).

برخی از این سایت ها حتی می توانند برای یافتن اقوام و همسایگان مورد استفاده قرار گیرند ، به این معنی که در نهایت می توانید شماره تلفن برادر شخصی را پیدا کنید ، به عنوان مثال ، اگر همه آنچه را که به عنوان نقطه شروع می دانید نام خواهر او است.

چند نمونه از مکانهایی که می توانید شماره تلفن همراه را پیدا کنید یا نامی را از این شماره بگیرید ، شامل TruePeopleSearch و ZabaSearch (هر دو رایگان). با پرداخت هزینه ، می توانید بسیاری از مشخصات شخصی دیگر را با BeenVerified ، TruthFinder یا Pipl دریافت کنید.

2-برای پیگیری یک شماره از شبکه های اجتماعی استفاده کنید

صدها میلیون نفر در سایت های مختلف رسانه های اجتماعی در سراسر جهان فعال هستند. بسیاری از افراد از این وب سایت ها برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با یکدیگر استفاده می کنند و بله ، این شامل شماره تلفن ها نیز می باشد. به سادگی نام شخص را در عملکرد جستجوی سایت تایپ کنید و ببینید چه چیزی بازمی گردد.

برخی از افراد ممکن است نمایه رسانه های اجتماعی خود را به صورت خصوصی تنظیم کنند یا ممکن است از شما بخواهند قبل از مشاهده جزئیات شخصی مانند شماره تلفن آنها ، در این سرویس با آنها ارتباط برقرار کنید. با این حال ، دیگران کاملاً باز هستند و ممکن است شماره تلفن و سایر جزئیات آنها کاملاً عمومی باشد.

بسته به سایت رسانه های اجتماعی که استفاده می کنید ، ممکن است بتوانید شماره ای را با استفاده از نام شخص جستجو کنید و اگر شماره تلفن را نمی دانید صاحب شماره است ، بدون هیچ هزینه ای.

3-با یک موتور جستجو در وب ، شماره تلفن های همراه را در چندین سایت پیدا کنید

جستجوی معکوس شماره تلفن با Google یا موتور جستجوی وب دیگر روش مفید دیگری برای ردیابی شماره سلول است. این بهترین روش برای جستجوی وب در کل است تا ببینید در شماره راهنمای تلفن های همراه این شماره ذکر شده است.

اگر شماره تلفن همراه در یک وبلاگ ، وب سایت ، نمایه مشاغل عمومی ، موتور جستجوی افراد که در بالا ذکر نشده است و غیره ذکر شده است ، در اینجا نشان داده می شود. از آنجا ، می توانید در آن سایت خاص حفاری بیشتری انجام دهید تا یاد بگیرید شماره آنها چه کسانی است و حتی ممکن است ایمیل و سایر اطلاعات تماس آنها را مانند آدرس فیزیکی پیدا کنید.

استفاده از موتور جستجو برای تحقیق در مورد شماره تلفن ها نه تنها برای شماره تلفن ها بلکه برای خطوط ثابت و شماره تلفن های رایگان نیز مفید است. به عنوان مثال ، می توانید با جستجوی “800 number” یک شماره 800 پیدا کنید ، یا با جستجوی عبارت “تماس با ما” XYZ (برای شماره پشتیبانی XYZ) شماره یک شرکت را جستجو کنید.

4-از سایت ساخته شده برای یافتن اطلاعات شماره تلفن همراه استفاده کنید

روش موتور جستجوی بالا هنگامی که مطمئن نیستید دقیقاً کجا جستجو کنید ، برای جستجوی شماره تلفن های همراه مفید است. با این حال ، اگر شانس این روش را نداشتید ، سایت هایی وجود دارد که به طور خاص برای پیدا کردن شماره تلفن ها و کشف افراد صاحب شماره ساخته شده اند.

در حالی که بیشتر سرویس های جستجوی شماره بر روی تلفن ثابت متمرکز هستند ، تأیید شده است که اینها برای یافتن نامی مرتبط با شماره مورد نظر شما یا انجام کار برعکس (تعیین شماره از نام شخص) کار می کنند:

Spy Dialer: شماره تلفن همراه را وارد کنید تا نام مالک و محل کد منطقه را ببینید.
ZLOOKUP: شماره را در کادر تایپ کنید تا نام شخص و شماره ای که در حال حاضر به کدام حامل تعلق دارد را ببینید.
USPhonebook: وب سایت ساده ای که به شما امکان می دهد شماره ای را با نام پیدا کنید و با جستجوی شماره سلول نامی را پیدا کنید.
ReversePhoneCheck: رایگان نیست ، اما بیش از نیم میلیارد شماره تلفن همراه را جستجو می کند تا یک نام با شماره تلفن همراه مطابقت داشته باشد. همچنین شامل بسیاری از مشخصات شخصی دیگر است ، اما فقط پس از پرداخت.

5-فقط با نام کاربری شماره تلفن پیدا کنید

اکثر افراد از یک نام کاربری مشابه در سراسر وب استفاده می کنند ، بنابراین دانستن آن به شما کمک می کند تا سایر سایت های مورد استفاده خود را پیدا کنید. این یک نقطه پرش عالی برای یافتن شماره تلفن همراه آنها است.

  • مهتاب جهاندار
  • 4 آذر 1399
  • 350 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه
X