در طول انتخابات سال 2020 ایالات متحده ، سیاستمداران و سازمان ها رای دهندگان احتمالی را با پیام های متنی غرق می کردند. شما احتمالاً سهم پیام های خود را دریافت کرده اید که خواهان رأی دادن ، درخواست کمک مالی یا اطلاع رسانی در مورد حق رأی خود هستند.

در بیشتر موارد ، این پیام ها از طریق کمپین های پیام کوتاه ارسال می شد که یک پیام را به بسیاری از گیرندگان تحریک می کرد. مشابه کمپین های خبرنامه ایمیل ، کمپین های متنی به روشی برای “انصراف” از پیام های آینده برای گیرندگان نیاز دارند. معمولاً شما با کلمه “توقف” پاسخ می دهید.

یکی از مزایای اپل واچ این است که می توانید بدون بیرون کشیدن گوشی ، پیام ها را سریع بخوانید و به آنها پاسخ دهید. مشابه پیام ها برای iPhone ، پاسخ های پیش فرض پنهان شده در Messages for Apple Watch وجود دارد که می توانید برای پاسخ دادن به متن ها با یک ضربه بزنید. اما می توانید آنها را با پاسخ های شخصی تر شخصی سازی کنید – مانند “توقف”. در اینجا نحوه است.

افزودن پاسخ جدید

وقتی پیام ها به Apple Watch شما وارد می شوند ، متن را اسکن کرده و پاسخ های پیش فرض را ارائه می دهند. معمولاً پاسخ های استاندارد یک یا دو کلمه ای است که می تواند در موارد مختلفی کارساز باشد.

در مثال ما ، باید کلمه “توقف” را به لیست پاسخ های پیش فرض اضافه کنیم تا بتوانید به سرعت عضویت در کمپین های پیام متنی از Apple Watch خود را لغو کنید. برای انجام این:

برنامه Watch را در iPhone باز کنید

روی پیامها ضربه بزنید

روی پاسخهای پیش فرض ضربه بزنید

روی ویرایش ضربه بزنید

روی قسمت پاسخ پیش فرض (کمتر استفاده شده) ضربه بزنید

پاسخ جدید را تایپ کنید ، مانند “توقف”

با کشیدن سه خط به سمت راست یک پاسخ به بالا یا پایین ، دوباره پاسخ های پیش فرض خود را مرتب کنید. برای مثال ، اگر می خواهید یکی از اولین پاسخی باشد که هنگام مشاهده گزینه های پاسخ خود در Apple Watch مشاهده می کنید ، “توقف” را به بالای لیست منتقل کنید.

از پاسخ جدید استفاده کنید

اکنون که پاسخ پیش فرض جدید خود را تنظیم کرده اید ، می توانید از آن برای پاسخ به متن ها استفاده کنید. اگر پیام دیگری از یک کمپین آزار دهنده دریافت کردید یا می خواهید به دوست خود با پاسخ جدید پاسخ دهید ، در اینجا آنچه انجام می دهید:

برای مشاهده مطالب ، روی پیام موجود در Apple Watch خود ضربه بزنید

برای مشاهده پاسخهای پیش فرض ، برای رفتن به قسمت پیشنهادات ، انگشت خود را بکشید یا از Digital Crown استفاده کنید

برای لغو سریع اشتراک ، روی پاسخ “توقف” ضربه بزنید

بسیاری از کمپین های پیام رسان احتمالاً آخرین پیام را برای تأیید تصمیم شما برای لغو اشتراک از پیام های اضافی برای شما ارسال می کنند. اما اگر در حال مکالمه با یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود هستید ، اکنون باید سریعتر با پاسخ های سفارشی ارتباط برقرار کنید.

منبع

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه
X