ایجاد یک حساب جدید با هر برنامه ای که بارگیری می کنید یا وب سایتی که بازدید می کنید دردسر ساز است. شما باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید ، آدرس ایمیل خود را به اشتراک بگذارید ، و رمزعبور دیگری را که باید بخاطر بسپارید را معجزه کنید. بسیاری از سایت ها و سرویس ها به کاربران اجازه می دهند برای ورود به سیستم حساب های موجود در Facebook یا Google خود را وارد کنند و اکنون می توانید این کار را با Apple ID خود انجام دهید.

این روش که به عنوان ورود به سیستم با اپل شناخته می شود ، با وارد کردن شناسه Apple خود در iPhone یا iPad ، شما را وارد برنامه ها و وب سایت های پشتیبانی شده می کند. سپس با استفاده از Face ID ، Touch ID یا رمز عبور به طور ایمن وارد سیستم می شوید.

نحوه ورود مجدد با اپل

برنامه هایی که با ورود به سیستم با اپل استفاده می کنید باید ورود شما را بخاطر بسپارند ، بنابراین با هر بار باز کردن برنامه دیگر نیازی به ورود مجدد به سیستم نخواهید بود. با این حال ، اگر به عمد از برنامه خارج شوید ، می توانید با استفاده از Apple ID خود به راحتی وارد سیستم شوید.

در صفحه ورود به سیستم ، گزینه ورود به سیستم با اپل یا ادامه با اپل را انتخاب کنید. در صفحه بعدی که می پرسد آیا می خواهید از Apple ID خود استفاده کنید ، روی «ادامه» ضربه بزنید. برای ورود به سیستم ، اجازه دهید برنامه با استفاده از Face ID ، Touch ID یا رمز عبور احراز هویت کند.

وارد یک وب سایت شوید

ورود به وب سایت با ورود به سیستم با اپل همان کاری را دارد که برای یک برنامه انجام می دهد. با استفاده از Safari در دستگاه Apple خود ، وب سایتی را باز کنید که از این ویژگی پشتیبانی کند ، مانند Kayak.com.

روی دکمه ادامه با اپل ضربه بزنید. آیا می خواهید آدرس ایمیل معمولی خود را به اشتراک بگذارید یا آن را به نفع آدرس تصادفی پنهان کنید. روی Continue ضربه بزنید و سپس با استفاده از روش تأیید پشتیبانی شده وارد سیستم شوید.

حساب های Apple ID را مدیریت کنید

برای مشاهده لیستی از برنامه ها و وب سایت هایی که با ورود به سیستم با اپل استفاده کرده اید ، به تنظیمات> [نام خود]> گذرواژه و امنیت> برنامه ها با استفاده از شناسه Apple خود بروید. برای حذف یک برنامه یا سایت ، آن را به سمت چپ بکشید و روی Delete ضربه بزنید یا روی پیوند ویرایش در بالا ضربه بزنید تا همزمان چندین مدخل را مدیریت کنید ، سپس روی علامت منفی ضربه بزنید. از شما خواسته می شود اگر می خواهید استفاده از برنامه را متوقف کنید تأیید کنید.

احراز هویت Apple ID را حذف کنید

برای دیدن جزئیات حساب خود ، روی یک سرویس خاص در صفحه Apps Using your Apple ID ضربه بزنید. اگر دیگر نمی خواهید از حساب کاربری ایمیل دریافت کنید ، می توانید با خاموش کردن گزینه Forward To بازارسال ایمیل را خاموش کنید. اگر دیگر نمی خواهید از این ویژگی استفاده کنید ، روی پیوند توقف استفاده از Apple ID ضربه بزنید تا ورود به سیستم با Apple را برای این سرویس حذف کنید.

آدرس حمل و نقل خود را تغییر دهید

همیشه می توانید آدرس بازارسال خود را که برای ورود به سیستم با اپل استفاده کرده اید از وب سایت Apple ID تغییر دهید. آدرس ایمیل جدید خود را در بخش حساب اضافه کنید ، سپس به دستگاه تلفن همراه خود روی بیاورید. به تنظیمات> [نام خود]> نام ، شماره تلفن ، ایمیل بروید و در بخش مخفی کردن ایمیل من ، روی ورودی Forward To ضربه بزنید. اکنون می توانید آدرس ارسال شده را به آدرس ایمیل جدید خود تغییر دهید.

نحوه ورود به سیستم عامل های غیر اپل

حتی اگر در دستگاه Windows یا Android هستید یا از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده می کنید می توانید از ورود به سیستم با اپل استفاده کنید. روند ورود به سیستم فقط با یک تفاوت مشابه است: شما باید به جای استفاده از Face ID یا Touch ID با Apple ID و رمز ورود به سیستم وارد شوید.

رمزعبور خود را تغییر دهید

اگر قبلاً از برنامه یا وب سایت خاصی استفاده می کنید اما گذرواژه شما ضعیف است یا ممکن است به خطر بیفتد ، ممکن است اپل پیشنهاد کند که برای استفاده از Apple ID ورود به سیستم را تغییر دهید. همچنین می توانید این را به صورت دستی تغییر دهید.

به تنظیمات> گذرواژه ها بروید و در بخش «توصیه های امنیتی» ، روی نام برنامه یا وب سایت ضربه بزنید. اگر گزینه Use Sign in with Apple (استفاده از ورود به سیستم با اپل) ظاهر شد ، روی آن ضربه بزنید و مراحل را برای تبدیل ورود به سیستم دنبال کنید. توجه داشته باشید که فقط برنامه ها و وب سایت های خاصی توسط این ویژگی پشتیبانی می شوند و در لیست قرار می گیرند.

منبع

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه
X