مایکروسافت همیشه ترجیح داده است که با استفاده از حساب Microsoft به رایانه ویندوز 10 وارد شوید و اجتناب از آن دشوارتر می شود. مایکروسافت به جای ارائه گزینه ای برای ایجاد یک حساب کاربری محلی در رایانه جدید ، اکنون شما را هل می دهد تا با یک حساب Microsoft وارد شوید با ظاهراً هیچ گزینه ای برای ایجاد یک حساب لوکال وجود ندارد. اما یک راه حل وجود داشته که می توانیم به آن بپردازیم.

این باعث شده است که اخبار و اخبار در طی یکی دو سال گذشته خاموش و روشن شود و در حالی که مایکروسافت مدتی است مشغول کاهش حساب های محلی است ، روش انجام این کار با هر نسخه جدید تغییر می کند. اگرچه حساب Microsoft دارای مزایای خود است، مانند امکان همگام سازی تنظیمات بین رایانه های شخصی برخی از افراد ترجیح می دهند حساب خود را به cloud پیوند دهند. در اینجا مواردی است که می توانیم با استفاده از جدیدترین نصب کننده ویندوز 10 ، از آزمایش خود نتیجه بگیریم.

 

اگر شما ویندوز 10 هوم دارید

اگر آخرین نسخه Windows 10 Home، نسخه 2004 ، یا همان May 2020 Update را روی رایانه شخصی جدید نصب کنید ، از شما خواسته می شود که در پایان مراحل نصب با یک حساب Microsoft وارد سیستم شوید. برخلاف برخی از نسخه های قدیمی نصب کننده ، هیچ گزینه قابل مشاهده ای برای ایجاد یک حساب محلی در دستگاه آزمایش خود مشاهده نکردیم.

اگر روی «بیشتر بدانید» کلیک کنید ، مایکروسافت به شما توصیه می کند با یک حساب Microsoft وارد سیستم شوید، سپس بعداً آن را از برنامه تنظیمات حذف کنید ، که دقیقاً ایده آل نیست.

تنها یک راه حل وجود داشت که به ما امکان می داد در تست خود یک حساب محلی ایجاد کنیم: قطع ارتباط از اینترنت. شما می توانید این کار را با انتخاب اینکه من در هنگام نصب Wi-Fi اینترنت ندارم ، با جدا کردن کابل اترنت یا قرار دادن لپ تاپ خود در حالت هواپیما با استفاده از سوئیچ سخت افزاری انجام دهید.

در مورد Wi-Fi ، یک دکمه کوچک در گوشه شما که می گوید “ادامه با نصب محدود” ادامه می دهد. اگر کابل اترنت را از برق جدا کرده اید ، باید بتوانید دکمه برگشت را در صفحه ایجاد حساب فشار دهید ، در آن زمان با صفحه جدیدی که به شما امکان می دهد یک حساب محلی ایجاد کنید ، استقبال می کنید. پس از اتمام مراحل نصب ، می توانید دوباره به اینترنت وصل شوید پس از اینکه به دسک تاپ ویندوز 10 وارد شدید.

اگر شما ویندوز 10 پرو دارید

در آزمایشات با ویندوز 10 پرو ، با استفاده از آخرین نصب کننده موجود از Microsoft – من توانستم گزینه Offline Account را در گوشه پایین سمت راست صفحه کلیک کنم. با این حال ، صفحه دیگری به شما ارائه می شود که شما را متقاعد می کند با مایکروسافت وارد سیستم شوید و برای ادامه کار با یک حساب محلی ، باید بر روی دکمه کوچک تجربه محدود در گوشه کلیک کنید.

برخی از کاربران گزارش کرده اند که دکمه حساب آفلاین ظاهر نمی شود ، در عوض با یک دکمه پیوستن به دامنه جایگزین شده است ، که با وجود جمله های گیج کننده آن به شما امکان ایجاد یک حساب محلی را نیز می دهد. اگر به دلیلی این دکمه ها در دسترس شما نیستند ، همچنان می توانید از راه حل قطع اتصال اینترنت در قسمت بالا نیز استفاده کنید.

برخی از کاربران گزارش کرده اند که استفاده از آدرس ایمیل جعلی یا شماره تلفن برای ایجاد یک حساب کاربری Microsoft برای حساب های محلی درخواستی ایجاد کرده است ، اما این در تست ما جواب نداد. قطع ارتباط از اینترنت باید تقریباً در هر شرایطی کارساز باشد ، بنابراین ساده ترین راه برای دور زدن اصرار مایکروسافت برای یک حساب آنلاین است.

ناامیدکننده است که ببینیم مایکروسافت رویکرد ویندوز را با چنین رویکردی قوی دنبال می کند. پر کردن گزینه حساب محلی در زیر پیوند گوشه ای یک چیز بود. کاملاً مخفی کردن آن از دید کاربران ، چیز دیگری است. این فقط خصمانه است.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه
X