ویدیو به یک ویژگی مهم در توییتر تبدیل شده است ، هم کاربران عادی و هم مارک های بزرگ کلیپ ها را به طور منظم بارگذاری می کنند. تماشای و به اشتراک گذاری فیلم ها در توییتر بسیار آسان است اما ذخیره آنها در رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی در سیستم عامل غیرممکن است بنابراین کاربران مجبور می شوند روش های جایگزینی برای بارگیری کلیپ های توییتر مورد علاقه خود پیدا کنند.

چگونه می توان فیلم های توییتر را در iPhone و iPad دانلود کرد

دارندگان آیفون و آیپد برای ذخیره ویدیوها از توییتر مجبورند کمی بیشتر از دارندگان اندروید کار کنند و همچنین می تواند پیچیده تر و وقت گیر باشد.

برنامه MyMedia رایگان را روی iPhone یا iPad خود بارگیری کنید.

برنامه رسمی توییتر را باز کنید و توییت حاوی ویدئویی را که می خواهید ذخیره کنید جستجو کنید.

روی توییت ضربه بزنید تا متن و ویدیوی آن کل صفحه را پر کند. مراقب باشید در این توییت به هیچ لینک یا هشتگ ضربه نزنید.

در زیر این توییت ، کنار نماد قلب ، نماد دیگری قرار دارد که به نظر می رسد مانند یک تیر است که از یک جعبه بیرون می زند. روی آن ضربه بزنید

روی Share Tweet از طریق ضربه بزنید.

روی کپی پیوند ضربه بزنید. URL توییت اکنون در کلیپ بورد دستگاه شما ذخیره می شود.

برنامه Twitter را ببندید و برنامه MyMedia را باز کنید.

از فهرست پایین روی مرورگر ضربه بزنید.

در قسمت بالای برنامه ، www.TWDown.net را تایپ کنید و روی Go ضربه بزنید. این اساساً یک وب سایت را در برنامه MyMedia بارگیری می کند.

به پایین صفحه وب بروید تا جایی که فیلدی را ببینید که Enter Video را می خوانید. روی این قسمت ضربه بزنید تا نشانگر نشان داده شود ، سپس انگشت خود را روی آن بکشید و نگه دارید و آزاد کنید تا گزینه Paste ظاهر شود.

برای جایگذاری آدرس وب توییت در قسمت زمینه ، روی Paste ضربه بزنید.

روی دکمه بارگیری در کنار فیلد ضربه بزنید.

صفحه وب اکنون بارگیری و چندین لینک بارگیری برای فیلم شما در اندازه ها و رزولوشن های مختلف ارائه می دهد. روی موردی که می خواهید بارگیری کنید ضربه بزنید.

به محض ضربه زدن روی پیوند بارگیری ، منویی ظاهر می شود. روی بارگیری پرونده ضربه بزنید ، سپس نام ویدیوی ذخیره شده خود را تایپ کنید.

در فهرست پایین ، روی Media ضربه بزنید. شما باید فیلم ذخیره شده خود را در این صفحه ببینید.

روی نام فایل ویدیوی خود ضربه بزنید.

منوی جدید با لیستی از گزینه ها ظاهر می شود. روی Save to Camera Roll ضربه بزنید تا کپی ویدیوی Twitter خود را در پوشه Camera Roll دستگاه iOS خود ذخیره کنید. اکنون می توانید آن را در برنامه های دیگر همانند آنچه که خودتان فیلم را ساخته اید باز کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه
X