ویدیو به یک ویژگی مهم در توییتر تبدیل شده است ، هم کاربران عادی و هم مارک های بزرگ کلیپ ها را به طور منظم بارگذاری می کنند. تماشای و به اشتراک گذاری فیلم ها در توییتر بسیار آسان است اما ذخیره آنها در رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی در سیستم عامل غیرممکن است بنابراین کاربران مجبور می شوند روش های جایگزینی برای بارگیری کلیپ های توییتر مورد علاقه خود پیدا کنند.

چگونه می توان فیلم های توییتر را در رایانه خود ذخیره کرد

دانلود ویدئوهای توییتر بر روی رایانه آسانترین روش است و نیازی به نصب هیچ نرم افزار اضافی ندارد.

یک مرورگر وب به انتخاب خود باز کرده و به Twitter.com بروید. نیازی به ورود به سیستم نیست

صدای جیر جیر را با ویدیویی که می خواهید ذخیره کنید پیدا کنید.

روی تاریخ توییت راست کلیک کنید ؛ این لینک ثابت است.

یک منو ظاهر می شود کپی کردن آدرس پیوند را انتخاب کنید. آدرس وب توییت اکنون در کلیپ بورد رایانه شما ذخیره می شود.

به DownloadTwitterVideo.com بروید.

در قسمت موجود در وب سایت ، با کلیک راست روی ماوس و انتخاب گزینه Paste ، آدرس وب سایت را پیست کنید ، یا Ctrl + V را در ویندوز ، Command + V را در Mac فشار دهید.

Enter را فشار دهید.

دو کلید با گزینه هایی برای بارگیری فیلم شما ظاهر می شود. MP4 را برای نسخه با وضوح پایین فیلم انتخاب کنید. MP4 HD برای یک نسخه با وضوح بالا.

روی کلید جدیدی که پس از انتخاب نوع بارگیری نشان داده شده ، کلیک راست کنید. می گوید اینجا کلیک راست کنید و “ذخیره پیوند به عنوان …” را انتخاب کنید

نحوه دانلود ویدئوهای توییتر در اندروید

برخلاف روش رایانه ای بالا ، ذخیره فیلم ها در دستگاه Android به یک برنامه اضافی نیاز دارد ، اما هنوز هم می تواند به سرعت انجام شود.

برنامه +Download را در دستگاه Android خود بارگیری کنید. این برنامه برای ذخیره فیلم های توییتر در دستگاه شما برای پخش آفلاین مورد نیاز است.

برنامه رسمی Twitter را در دستگاه Android خود باز کنید و توییت حاوی ویدیویی را که می خواهید به اشتراک بگذارید جستجو کنید.

پس از یافتن آن ، روی دکمه اشتراک گذاری در زیر ویدئو ضربه بزنید و سپس اشتراک Tweet از طریق را انتخاب کنید.

برنامه +Download در لیست برنامه هایی ظاهر می شود که می توانید ویدیو را با آنها به اشتراک بگذارید. روی +Download از لیست برنامه هایی که می توانید پیوند آنها را به اشتراک بگذارید ، ضربه بزنید. ویدیو به طور خودکار بارگیری می شود.

اگر دانلود ویدئو به طور خودکار شروع نشد ، روی دکمه بارگیری ضربه بزنید. همچنین ممکن است مجبور باشید به آن اجازه دهید فیلم ها را در دستگاه شما ذخیره کند. اگر از شما سال شد اجازه را انتخاب کنید.

چگونه می توان فیلم های توییتر را در iPhone و iPad دانلود کرد

دارندگان آیفون و آیپد برای ذخیره ویدیوها از توییتر مجبورند کمی بیشتر از دارندگان اندروید کار کنند و همچنین می تواند پیچیده تر و وقت گیر باشد.

برچسب‌ها,

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه
X