این مقاله نحوه تغییر صفحه کلید پیش فرض در Android و نحوه تعویض بین صفحه کلیدها را شامل می شود.

نحوه تغییر صفحه کلید پیش فرض

پس از دانلود صفحه کلید Android، یا حتی بیش از یک صفحه کلید، آن را راه اندازی کنید تا نصب کامل شود. اکثر برنامه ها روند فعال کردن یک صفحه کلید و تنظیم آن را به عنوان پیش فرض انجام می دهند ، اما انجام آن به صورت دستی نیز آسان است.

به تنظیمات بروید.

به پایین پیمایش کنید و روی سیستم> زبانها و ورودی ضربه بزنید. (در تلفن های هوشمند Samsung Galaxy ، به تنظیمات> مدیریت عمومی> زبان و ورودی بروید.)

در بخش صفحه کلید ، روی صفحه کلید مجازی ضربه بزنید. (در سامسونگ ، روی صفحه کلید روی صفحه ضربه بزنید ، سپس روی صفحه کلید پیش فرض ضربه بزنید.)

روی مدیریت صفحه کلید ضربه بزنید.

کلید ضامن را در کنار صفحه کلیدی که می خواهید استفاده کنید روشن کنید. اگر می خواهید به راحتی بین صفحه کلید جابجا شوید ، در تلفن سامسونگ ، دکمه Show Keyboard را روشن کنید.

نحوه جابجایی بین صفحه کلیدهای اندروید

اندروید محدودیتی در میزان بارگیری برنامه های صفحه کلید توسط کاربران ندارد. اگر بیش از یک صفحه کلید دارید که دوست دارید از آنها استفاده کنید. آسان است که در صورت لزوم بین آنها جابجا شوید. به عنوان مثال ، ممکن است شما یک صفحه کلید داشته باشید که برای کارهای مختلف ترجیح می دهید ، دیگری برای دوستان ، یک سوم برای تصاویر GIF احمقانه و شاید یکی به زبان دیگر. همچنین ممکن است در برخی از سناریوها تایپ صوتی یا گفتار مستعار را به متن ترجیح دهید.

برنامه ای را که می خواهید تایپ کنید راه اندازی کنید.

برای نمایش صفحه کلید ضربه بزنید.

روی نماد صفحه کلید در پایین سمت راست ضربه بزنید.

صفحه کلید را از لیست انتخاب کنید.

این مراحل را تکرار کنید تا به صفحه کلید دیگری بروید.

مشاهده مجوزهای صفحه کلید Android

برای دیدن اینکه چه اجازه هایی را به یک برنامه صفحه کلید اعطا کرده اید ، به تنظیمات> برنامه ها و اعلان ها بروید. روی مشاهده همه برنامه های <#> ضربه بزنید و برنامه صفحه کلید را از لیست انتخاب کنید. زیر مجوزها را نگاه کنید: اگر در آن نوشته شود هیچ مجوزی داده نشده ، نیازی به کار دیگری نیست. در غیر این صورت ، یک شماره خواهید دید. روی مجوزها ضربه بزنید تا ببینید کدام مجاز است و کدام یک رد می شود.

منبع

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه
X