برنامه Google Home Chromecast ، Google Home و سایر دستگاههای هوشمند سازگار با Google Home را تنظیم و مدیریت می کند. در حالی که فقط برای کار با دستگاههای iOS و Android طراحی شده است ، برای دسترسی به برنامه از طریق رایانه رومیزی از شبیه ساز Android یا Google Chrome استفاده کنید.

از برنامه Google Home در رایانه با شبیه ساز Android استفاده کنید

برای اجرای برنامه های Android در رایانه شخصی خود ، یک شبیه ساز Android برای Windows نصب کنید. به عنوان مثال ، Bluestacks چندین برنامه Android ، از جمله برنامه Google Home را نصب و اجرا می کند. عملکرد کلی مشابه خواهد بود.

برای کنترل دستگاههای خانگی Google از Google Chrome استفاده کنید

Google Chrome برخی از عملکردهای برنامه Google Home را تقلید می کند ، اما محدود است. به عنوان مثال ، شما نمی توانید دستگاه های Google Home را با استفاده از مرورگر Chrome تنظیم کنید ، بنابراین هنوز برای این کار به یک دستگاه تلفن همراه یا شبیه ساز Android نیاز دارید. با این وجود Chrome می تواند به هرکدام از دستگاه های Google Home یا Chromecast شما ارسال یا پخش جریانی کند.

به جدیدترین نسخه Chrome به روز کنید و تأیید کنید که رایانه شخصی و دستگاه Google Home شما به همان شبکه Wi-Fi متصل هستند. برای فرستادن یا پخش جریانی دستگاه Google Home ، یا سه نقطه عمودی را در گوشه بالا سمت راست Chrome انتخاب کنید یا روی یک قسمت خالی از صفحه کلیک راست کنید ، و سپس Cast و به دنبال آن دستگاه را انتخاب کنید.

آیا می توانید همه دستگاه های خانگی Google را از طریق رایانه کنترل کنید؟

با یک شبیه ساز ، به تمام ویژگی های Google Home دسترسی کامل خواهید داشت. با این حال ، با مرورگر ، نمی توانید دستگاه های جدیدی تنظیم کنید.

همچنین امکان استفاده از Google Assistant در ویندوز برای استفاده کامل از دستیار مجازی Google وجود دارد. با این حال ، پشتیبانی صوتی برای پخش جریانی رسانه از Chrome به دستگاه های Google Home محدود است – فقط از چند دستور ساده مانند توقف و حداکثر میزان صدا لذت خواهید برد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه
X