Xbox S X و S اینجا هستند ، اما اگر ترجیح می دهید چند صد دلار برای کنسول نسل بعدی هزینه نکنید ، سرویس پخش بازی xCloud مایکروسافت عناوین برتر را به دستگاه تلفن همراه شما می آورد ، به شرط داشتن اتصال اینترنتی قوی. استفاده از آن آسان است اما قبل از شروع به چند مورد نیاز دارید.

نحوه راه اندازی یک بازی

پس از داشتن تمام موارد مورد نیاز ، آماده بازی های Xbox در دستگاه Android خود هستید. برنامه Xbox Game Pass را باز کرده و برگه Cloud را در صفحه اصلی انتخاب کنید تا همه عناوین سازگار با xCloud را ببینید. برای شروع بازی ، از آنجا یک عنوان را انتخاب کنید و روی Play ضربه بزنید.

اگر می خواهید این بازی را انجام دهید ، باید کنترل کننده بلوتوث خود را متصل کنید زیرا در هنگام راه اندازی فقط تعداد انگشت شماری از بازی ها دارای صفحه نمایش لمسی هستند. به طور معمول می توانید از طریق منوی بلوتوث تلفن ، یک کنترل کننده را با دستگاه Android خود جفت کنید. مایکروسافت قصد دارد در ماه ها و سال های آینده بازی های اضافی اضافه کند ، بنابراین در آینده نزدیک حتی برای انجام بازی های مورد علاقه خود حتی به کنترلر بلوتوث نیاز ندارید.

در حال حاضر ، بازی های دارای کنترل صفحه لمسی عبارتند از: Dead Cells، Gucamelee! 2، Hellblade: Senua’s Sacrifice، Hotshot Racing، Killer Instinct، Minecraft Dungeons، New Super Lucky’s Tale، Slay The Spire، Streets of Rage 4، Tell Me Why، and UnderMine.

این برنامه به طور یکپارچه با حساب Xbox شما متصل می شود ، بنابراین هر پیشرفت در بازی که انجام داده اید در چندین دستگاه ذخیره می شود. این بدان معناست که اگر شروع به بازی در Xbox Series X یا Xbox Series S جدید خود کنید ، می توانید xCloud را از جایی که متوقف کرده اید انتخاب کنید. به همین ترتیب ، می توانید یک بازی جدید را در فضای ابری شروع کرده و سپس آن را در کنسول یا رایانه پشتیبان بگیرید.

وقتی زمان انتخاب نسخه پشتیبان بازی فرا می رسد ، در بخش “بازگشت به عقب” در صفحه اصلی ، پیشرفت صرفه جویی خواهید کرد. برای ازسرگیری فقط Play Now را بزنید.

منبع

برچسب‌ها, ,
  • مهتاب جهاندار
  • 25 آذر 1399
  • 309 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه
X