تغییرات آینده در سیستم عامل تلفن همراه اپل شامل App Library است که امکان مشاهده A-to-Z را برای تمام برنامه های نصب شده فراهم می کند اما همچنین آنها را به جعبه های دسته تقسیم می کند. ابزارک ها نیز وقت خود را برای درخشش می گیرند. آنها را به اطراف منتقل کرده و در میان نمادهای برنامه قرار دهید.

پیام ها با پاسخ های درون خطی Slack مانند در پیام های گروهی و قابلیت @ استفاده از مخاطبین خاص ، تغییر مهمی کرده اند. همچنین یک ویژگی از WhatsApp مخفی شده است، توانایی اتصال مکالمه به بالای همه چت ها.

در عین حال ، نقشه های اپل با اطلاعات دقیق در مورد مسیرها برای هر دوچرخه و وسایل نقلیه الکتریکی دوستانه تر شده است ، در حالی که اکنون سیری در صفحه نمایش ظریف تر است. اوه ، و Memoji شما اکنون می تواند با گزینه های سنی و افزودن لوازم جانبی فعلی آن لحظه ، بیشتر از هر زمان دیگری شبیه شما شود: ماسک صورت.

یک بتا سازنده در ماه ژوئن منتشر شد و یک بتا عمومی در آگوست وارد شد ، به این معنی که اپل (امیدوارم) تمام اشکالات نسخه نهایی امروز را برطرف کرده باشد. نحوه ارتقا to در اینجا آمده است.

کدام دستگاه ها بروزرسانی می شوند؟

 • iPhone 11
 • iPhone 11 Pro
 • iPhone 11 Pro Max
 • iPhone XS
 • iPhone XS Max
 • iPhone XR
 • iPhone X
 • iPhone 8
 • iPhone 8 Plus
 • iPhone 7
 • iPhone 7 Plus
 • iPhone 6s
 • iPhone 6s Plus
 • iPhone SE (1st generation)
 • iPhone SE (2nd generation)
 • iPod touch (7th generation)

انتشار عمومی

می توانید منتظر بمانید تا تلفن شما با یک هشدار بازشو به شما یادآوری کند که iOS 14 در دسترس است یا می توانید به زودی یک به روزرسانی دستی انجام دهید. به Settings > General > Software Update بروید و بارگیری و نصب را انتخاب کنید. اگر آیفون شما دارای کد عبور است ، از شما خواسته می شود آن را وارد کنید. با شرایط اپل موافقت کنید و سپس … صبر کنید. Update Requested را در صفحه مشاهده خواهید کرد ، این بدان معناست که اپل شما را به صف بارگیری خود اضافه کرده است.

پس از شروع بارگیری ، نوار تخمین زمان را از بالا مشاهده خواهید کرد. اینکه چه مدت صبر کنید بستگی به تعداد افرادی دارد که قصد ارتقا دارند. سپس تلفن شما باید راه اندازی مجدد شود ، که ممکن است چند دقیقه هم طول بکشد.

اگر فضای کافی در دستگاه iOS شما وجود نداشته باشد ، پیامی برای حذف موقت برنامه ها دریافت می کنید. ادامه را بزنید و با پایان نصب برنامه ها بازیابی می شوند. اگر مشکلی در اعتماد دارید ، لغو را لمس کنید و برنامه ها را قبل از بازگشت به بروزرسانی به صورت دستی حذف کنید.

اگر در طول روز به تلفن خود احتیاج دارید، گزینه Install Tonight نیز وجود دارد که دقیقاً همان کار را انجام می دهد، نصب iOS 14 هنگام خواب ، به شرط اینکه دستگاه شما در حال شارژ باشد.

همچنین می توانید به روزرسانی های خودکار را روشن کنید. به Settings > General > Software Update > Automatic Updates بروید. سپس دستگاه iOS شما یک شبه هنگام اتصال به اینترنت و Wi-Fi به طور خودکار به جدیدترین نسخه iOS به روز می شود.

بتا عمومی

اگر می خواهید دفعه بعد در اوایل کار خود را در iOS انجام دهید ، بتا عمومی را در نظر بگیرید. برخی از برنامه های موجود شما ممکن است با سیستم عامل کار نکنند و شما می توانید داده های خود را از دست دهید ، اما اگر می خواهید آن را امتحان کنید هیچ هزینه ای برای عضویت وجود ندارد. هدف بتا عمومی یافتن اشکالاتی است که هنوز توسعه دهندگان برطرف نشده اند. اگر از طرفداران iOS هستید ، این می تواند یک پروژه جانبی جالب باشد. به خصوص اگر دستگاه iOS قدیمی دارید ، می توانید با نرم افزار احتمالی باگیسا آن را ارتقا دهید. برای برنامه نرم افزار Apple Beta ثبت نام کنید ، و وقتی iOS 15 آمد ، آماده خواهید شد.

توسعه دهنده اپل شوید

اگر می خواهید اولین کسی باشید که هر به روزرسانی نرم افزاری را از اپل امتحان می کند ، به برنامه توسعه دهنده اپل بپیوندید. این برنامه برای توسعه دهندگان برنامه ها – افراد و شرکت ها طراحی شده است. اما هر کس می تواند با 99 دلار در سال به عضویت خود درآید. توجه داشته باشید ، هرچند: از آنجا که نسخه اولیه iOS دارید ، با اشکالاتی روبرو خواهید شد که بیشتر از مزاحمت های جزئی است که در نسخه های ثابت iOS به آن عادت کرده اید. تمام هدف توسعه دهندگان از داشتن نرم افزار آزمایش آن با برنامه هایشان است ، بنابراین ممکن است متوجه شوید برخی از برنامه های شما غیرقابل استفاده می شوند یا اطلاعات خود را از دست می دهید. قبل از ثبت نام مطمئن شوید که با این کار راحت هستید. یا نسخه dev را روی دستگاه دوم iOS غیر اصلی نصب کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه
X