همانند شرکت های مشابه، ESET نیز برای پلتفرم های متفاوت، آنتی ویروس های متنوعی را پیشنهاد داده است که هر یک ویژگی های خاص خود را دارند. نسخه های نرم افزاری مختلفی که این شرکت ارائه داده است عبارت اند از:

 

Nod32 Antivirus:

نسخه ساده و پایه ای ارائه شده توسط این شرکت ESET Nod32 Antivirus است. هرچند این محصول شامل ویژگی های امنیتی خاص و یا ابزارهای اضافه نمی باشد، اما شما را دربرابر تمامی تهدیدات امنیتی محافظت می کند. از جمله این تهدیدات می توان به ویروس ها، کرم ها، تروجان ها و ابزارهای جاسوسی اشاره کرد. علاوه براین، توانایی جلوگیری از حملات نرم افزارهای باج گیری و فیشینگ را نیز دارد. لازم به ذکر است که این نسخه شامل ویژگی Silent Mode نیز می باشد. از آنجایی که اعلان ها را به تعویق می اندازد مناسب برای فیلم دیدن و بازی کردن است.

 

ESET Internet Security:

سطع بعدی در بسته های این شرکت امنیتی ، ESET Internet Security است. این مورد شامل تمامی ویژگی های موجود در نسخه قبلی است. علاوه بر ویژگی های نسخه قبل دارای قابلیت های ویژه ای همچون فایروال دو طرفه، فیلتر ضد اسپم، ماژول ضد سرقت و مانیتورینگ شبکه است که مسئولیت انواع فعالیت ها را به عهده دارد. همچنین ویژگی محافظت از وب کم را نیز با خود به همراه می آورد. به این معنی که محافظت بیشتری در برابر جاسوسان اینترنتی به عمل می آورد.

 

ESET Smart Security Premium:

این نسخه، کاملترین نسخه آنتی ویروس این شرکت می باشد. تمامی ویژگی های امنیتی ارائه شده توسط این شرکت در این نسخه گنجانده شده است. در واقع می توان گفت که با ترکیب دونسخه قبلی می توان به این نسخه از نرم افزار رسید که شامل تمامی ویژگی های امنیتی این شرکت است. علاوه بر اینها دارای قابلیت هایی همچون مدیریت رمز و ماژول داده امن است. ماژول داده یک مولفه رمزگزاری است که مسئولیت برقراری امنیت به هنگام ایجاد درایوهای مجازی و محافظت از داده ها را در برابر هکرها به عهده دارد.

 

ESET Multi-Device Security:

اگر بخواهید از چندین دستگاه محافظت کنید، بهترین گزینه پیش روی شما همین نسخه است. اما بر خلاف محصولات خانواده Bitfinder، در این نسخه با خرید یک لایسنس شما قادر به محافظت از تعداد نامحدود دستگاه ها نیستید. همچنین، بنابر دلایلی، شما تنها قادر به انتخاب یکی از دو ورژن Antivirus NOD32 و یا Internet Security هستید. در نتیجه شما قادر به نصب نسخه ESET Smart Security Premium به صورت همگانی نیستید. بنابراین، ممکن است انتخاب این نسخه خاص برای کاربرانی که قصد دارند از یک آنتی ویروس برای کل خانواده استفاده کنند، هزینه بر باشد.

 

ESET Cyber Security:

یک نسخه اختصاصی از آنتی ویروس است که برای سیستم عامل مک ایجاد شده است. این نسخه در برابر تمامی حملات بدافزاری ایستادگی می کند و همچنین دارای حالت خاصی به نام حالت نمایش است که از طریق آن می توان پیغام ها را برای مدتی به حالت تعلیق درآورد. علاوه بر این می توان گفت که پشتیبانی از این محصول به صورت کاملا رایگان توسط این شرکت صورت می پذیرد.

 

ESET Cyber Security Pro:

نسخه پیشرفته تری از نسخه قبلی است. علاوه بر ویژگی های ذکر شده دارای فایروال و ماژول کنترل کننده توسط والدین نیز است.

 

در جدول زیر می توان خلاصه ای از ویژگی های ارائه شده توسط چهار محصول پرطرفدار شرکت ESET را  مشاهده کرد:

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه
X