با پیشرفت تکنولوژی  ما بیشتر زمان خود را با گوشی می گذرانیم در واقع خیلی از افراد این تصور را دارند که تنها با گوشی خود می توانند در فضای مجازی بچرخن و چت و بازی کنند ، در حالی که این تصور اشتباهی است . شاید باورش برایتان سخت باشد اما تلفن همراه شما می تواند کمک کند زندگی سالم  شادتری داشته باشید . فقط باید با اپلیکیشن های مرتبط آشنا شوید . در این مقاله ما به شما چند اپلیکیشن تناسب اندام را معرفی می کنیم تا زندگی سالم و شادی را تجربه کنید .

اپلیکیشن تناسب اندام  Couch to 5K

اگر به دویدن علاقه دارید یا می خواهید به تازگی دویدن را شروع کنید ، این اپلیکیشن به شما کمک خواهد کرد . این اپلیکیشن یک برنامه ورزشی هشت هفته ای به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد و شما با سه روز تمرین در هفته می توانید خود را آماده کنید .

اپلیکیشن تناسب اندام  Blogilates

در این اپلیکیشن می توانید به تمام ویدیو های ورزشی مربی مشهور به نام Cassey Ho دسترسی داشته باشید . همچنین این اپلیکیشن تناسب اندام دارای یک انجمن آنلاین ماهانه و تقویم تمرینی ماهانه هم در اختیار شما قرار می دهد .

اپلیکیشن تناسب اندام  Fitnet

این نوع اپلیکیشن برای افرادی مناسب است که وقت رفتن به باشگاه را ندارند . در این اپلیکیشن برنامه های تمرینی 5 تا 7 دقیقه ای موجود است که نیاز به صرف زمان زیادی نمی باشد و با صرف زمان کم شما می توانید ورزش خود را انجام دهید .

اپلیکیشن تناسب اندام  Sworkit

در این نوع اپلیکیشن تمام حرکت های ورزشی به مانند : حرکات قدرتی ، یوگا، هوازی و کششی را از 5 دقیقه تا یک ساعت پیدا خواهید کرد . اگر در این اپلیکیشن رداخت درون برنامه ای هم انجام دهید می توانید تمرینات شخصی سازی شده هم دریافت کنید .

اپلیکیشن تناسب اندام  Motion Traxx

گوش کردن به موسیقی در ورزش بسیار مهم است و می تواند لذت بیشتری در حین ورزش به شما دهد ، اما تنظیم یک فهرست آهنگ خوب کار سختی است . این اپلیکیشن تناسب اندام در این قسمت به کمک شما می آید و برنامه بهترین مربیان را با موسیقی تلفیق کرده و می توانید هر فاز ورزش خود را با بهترین موسیقی انجام دهید .

اپلیکیشن  StrongLifts 5×5

دیگر لازم نیست در باشگاه کاغذ و مداد داشته باشید . این اپلیکیشن تمام تمرین، استراحت و ست ها و تعداد تکرار حرکات شما را ثبت می کند . پس تنها بر روی انجام درست تمرین خود تمرکز کنید .

اپلیکیشن تناسب اندام  StrongLifts 5×5

اپلیکیشن   Strava Running and Cycling

اگر اهل دویدن هستید یا دوچرخه سوار هستید نیاز به وسیله ایی داریدکه رکورد های شما را ثبت کند این نوع اپلیکیشن همچین امکانی را برای شما فراهم می کند . در اقع این برنامه فاصله طی شده، سرعت، ارتفاع، الری سوزانده شده، ضربان قلب و قدرت قلب را ثبت می کند . در پایان هم تمام این اطلاعات را بر روی نمودار قرار می دهد .

اپلیکیشن   Spotify Running

اپلیکیشن اسپاتیفای برای گوش دادن به موسیقی است و شاید آن را بر روی گوشی خود داشته باشید . اما این اپلیکیشن سرعت شما را می سنجد و آهنگو قدرت صدا را با توجه به آن تنظیم می کند .

اپلیکیشن Yonder

این مدل اپلیکیشن به مانند سرویس yelp می باشد اما تفاوت آن در این می باشد که در آن هزاران مسیر مختلف برای دویدن، دوچرخه سواری و اسکی پیدا کنید و به راحتی در این مسیر ها ورزش مورد علاقه خود را انجام دهید .

کلام آخر

در این مطلب به طور کامل ده اپلیکیشن تناسب اندام را معرفی کردیم شما با دانلود و نصب این اپلیکیشن ها بر روی گوشی خود می توانید به راحتی ورزش کنید و به تناسب اندام دلخواه خود برسید.

  • melika.hoseyni.96
  • 24 خرداد 1400
  • 115 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه
X