روترهای سری 1000 سیسکو، نقش مهمی را در معماری شبکه بی حد و مرز سیسکو ایفا می کنند. می توان از این روترها به منظور فراهم آوردن سرویس های امنیتی WAN، جلوگیری از تهدیدات و حملات صورت گرفته به WAN، اینترنت و دیتا سنترهای روترهای متصل به هم (DCI)، سرویس های تجهیزات مشتری (CPE) و انتقال با سرعت چهار برابری اطلاعات (داده، صوت، تصویر و …) استفاده کرد.

 

مزایا و ویژگی های اصلی

برنامه کاربردی مبتنی بر SD-WAN

می توانید با استفاده از تکنولوژی هوشمند کیفیت سرویس (QoS)، کارایی برنامه های کاربردی را تا هزاران برنامه و با هر اتصالی به صورت امن مشاهده، اولویت بندی و بهینه سازی کنید.

 

کارایی و مقیاس پذیری بالا

از آنجاییکه سری ASR 1000 از پردازنده های QuantumFlow بهره می برند، دارای یک کنترل کننده مجزا هستند که از طراحی سرویس های چندگانه پشتیبانی می کنند. بنابراین، انعطاف پذیری و عملکرد سرویس های WAN بدون ارتقا سخت افزاری بهبود می یابد.

 

ارتباطات یکپارچه

از آنجاییکه این سری از محصولات سیسکو دارای تنوع بسیاری در اسقرار تجهیزات است می تواند کمک بسیاری در راستای کاهش هزینه ها و به حداکثر رساندن سرمایه انجام دهد.  کارمندانی که از راه دور کار می کنند می توانند به صورت Single sign-on به سیستم متصل شوند. آخرین سیستم رمزنگاری امنیت ارتباطات را تضمین می کند و سیستم EnergyWise سیسکو باعث کاهش هزینه ها در زمان ساعت های بیکاری کارمندان می شود.

 

پلتفرم آماده مجازی سازی

با تکیه بر محتویات سرویس های باز حتی می توان از ارتباطات WAN نیز فراتر رفت. در روترهای سری ASR 1000 می توان از برنامه های کاربردی به صورت مستقیم میزبانی کرد.

 

جدول زیر مدل های مختلف سری 1000 سیسکو را با یکدیگر مقایسه کرده است:

 

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه
X