در بازار رقابتی که به طور فزاینده ای رقم می خورد ، مردم قبل از انتخاب بهترین گوشی هوشمند برای همه ، دقیقاً هر ویژگی را که تلفن های هوشمند از اندازه صفحه تا قدرت پردازش ارائه می دهند ، بررسی می کنند. یک تازه وارد نسبتاً جدید در ردیف ویژگی های متقاضی شارژ سریع است. اکنون فناوری امکان شارژ سریع را در زمان کم کاری موجود در زندگی روزمره فراهم می کند. چه کسی تلفن هوشمندی نمی خواهد که به جای ساعت در چند دقیقه شارژ شود؟

ای کاش به این آسانی بود. استانداردهای شارژ ترکیبی پیچیده از شیمی و فیزیک است و هرکدام محدودیت های خاص خود را دارند و همچنین مسئله عدم تطابق است. برای بدتر کردن وضعیت ، تولیدکنندگان گوشی های هوشمند تمایل دارند برچسب های گیج کننده ای را به فناوری شارژ خود بزنند.

بنابراین شارژ سریع چگونه کار می کند؟ یک نفس عمیق بکش. راهنمای ما برای محبوب ترین استانداردهای شارژ بی سیم در بازار ، آنها را به ابتدایی ترین سطح تقسیم می کند. در اینجا همه آنچه در مورد شارژ سریع تطبیقی ​​سامسونگ ، تحویل برق USB ، شارژ سریع Qualcomm ، شارژ Warp OnePlus و موارد دیگر لازم است بدانید.

قدرت انقال انرژی USB

استاندارد Usb Power Delivery (USB-PD) توسط انجمن Usb If (USB-IF) توسعه داده شد و این یک استاندارد است که هر سازنده می تواند بر روی هر دستگاه با یک پورت USB استفاده کند. آن را قادر به ارائه تا به 100W بنابراین آن را مناسب برای استفاده با انواع دستگاه های فراتر از گوشی های هوشمند از جمله برخی از لپ تاپ ها ارائه کردند که USB-C پورت.

USB-PD به ارمغان می آورد مزایای دیگر ، بیش از حد. جهت قدرت ثابت نیست بنابراین شما را پیدا خواهد کرد قابل حمل, باتری, شارژر, برای مثال, که باید یک USB-C پورت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد هر دو به شارژ دستگاه دیگر و یا به شارژ باتری خود را. USB-PD نیز تنها قدرت نیازهای دستگاه را فراهم می کند ، بنابراین همان شارژر USB-PD می تواند یک گوشی هوشمند را با سرعت بالا شارژ کند ، اما پس از آن نیز یک لپ تاپ را با سرعت بالا شارژ می کند.

تولید کنندگان مختلف از استاندارد USB-PD متفاوت استفاده می کنند. در اینجا چگونه اپل و گوگل از آن استفاده کنید, مثلا.

اپل شارژ سریع از طریق USB-PD

جوانب مثبت

Usb-PD ، استاندارد صنعت ، با تعداد فزاینده ای از دستگاه ها کار می کند.
منفی

شما باید به پوسته از چند دلار را به استفاده — اپل می کند شارژر usb-pd سازگار در جعبه برای بسیاری از تلفن های خود را شامل نمی شود.
اپل, آی فون, 11, آیفون, 11 Pro آیفون, XS, آیفون, XS Max, آیفون, XR, آیفون, X, iPhone 8 و آیفون 8 به همراه پیاده سازی USB PD همان صنعت استاندارد استفاده شده توسط iPad Pro 12 اینچی, مک بوک, گوگل Chromebook Pixel و خیر X1 کربن. Intercompatibility بزرگترین مزیت آن است-USB-PD نیازی به کابل های خاص یا آداپتورهای دیوار ندارد.

خروجی ها ، کابل ها و آداپتورهای پشتیبانی شده

شما باید به پوسته را برای لوازم جانبی اگر شما می خواهید را به استفاده از آی فون USB-PD سازگاری چون اپل نیست بسته بندی شده USB-C کابل یا آداپتور در جعبه آیفون تا همین اواخر. شما همچنین نیاز به خرید یک رعد و برق به USB-C کابل است که پشتیبانی از USB-PD — اگر شما با استفاده از یک استاندارد رعد و برق با کابل USB-C به USB-یک آداپتور شارژر را به طور پیش فرض به بالاترین وات.

اگر برای شما مهم نیست forking بیش از چند دلار اضافی برای شارژ لوازم جانبی, شما بسیار سریع تر شارژ از شما در غیر این صورت. اپل شارژ سریع می تواند از 0 ٪ تا 50 ٪ در 30 دقیقه با استفاده از USB-PD شارژ شود.

گوگل شارژ سریع از طریق USB-PD

جوانب مثبت

همان کیت USB-PD با تعدادی از دستگاه های کار خواهد کرد.
گوگل تامین شارژر شارژ سریع و کابل در جعبه.
منفی

سرعت بالا کاملا به همان سرعتی که برخی از تولید کنندگان دیگر ارائه نمی دهد.
هر تلفن پیکسل گوگل از اصل به پیکسل 4a قادر به شارژ سریع سیمی تا 18W با استفاده از استاندارد USB-PD است – همان استاندارد اپل با استفاده از. این هیچ شارژر یا کابل خاصی نیاز ندارد.

خروجی ها ، کابل ها و آداپتورهای پشتیبانی شده

شما می توانید شارژر و کابل را در جعبه با تلفن پیکسل خود را برای لذت بردن از حداکثر سرعت شارژ استفاده کنید. اگر شما برای لوازم جانبی شخص ثالث بروید و سپس با استفاده از هر USB-C با usb 2.0 آداپتورهای برق و کابل. اگر شما استفاده از یک usb-C به usb-a کابل, سپس آن را به پیکسل خود را آهسته تر شارژ, صرف نظر از آداپتور برق شما را به اتصال.

سرعت شارژ

تلفن پیکسل می تواند به سرعت از 0% تا حدود 80% شارژ اما فراتر از آن نقطه آهسته خواهد شد. شما محدودیت های مشابه با اکثر گوشی های پیدا کنید.

با استفاده از کابل و آداپتور 18W عرضه, و یا هر شخص ثالث مناسب و معقول با یک امتیاز مشابه و یا بالاتر, شما می توانید هفت ساعت با 15 دقیقه شارژ داشته باشید.

منبع

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه
X