apple.tiktok

اگر از خوانندگان ودنبال‌کنندگان اخبار تکنولوژی باشید میدانید که به تازگی خبر انتشار اشتراک رایگان 5 ماهه‌ی اپل موزیک(Apple Music) برای کاربران جدیدِ نرم‌افزار Shazam(شِزِم) منتشر شده بود. اما بنظر می‌رسد که اپل حتی پا را فراتر از این گذاشته و در استراتژی‌های بازاریابی خود عملکرد مهاجمانه‌تری دارد.

بطور کلی شرکت اپل امسال به شیوه‌ی خاصی سعی در گسترده‌تر کردن ارتباطات و سرویس‌های بروز خود می‌باشد و برای این کار با شرکت های مختلفی همکاری کرده است. از سرویس‌های اپل میتوان به Apple Music, Apple Books, Apple Fitness Plus و … اشاره کرد.

شرکت اپل با شرکت تیک تاک(TikTok) کمپینی در این زمینه راه انداخته‌اند و به کاربران سرویس چهار ماهه‌ی اپل موزیک را به رایگان می‌دهد. اما شرایطی برای گرفتن اشتراک رایگان اپل موزیک نیاز است که بطور مختصر درمورد آن توضیح خواهیم داد.

این کمپین برای کاربرانی است که در تیک تاک عضو هستند و با گوشی‌های دارای سیستم عامل iOS میتوانند در این کمپین شرکت کنند. همچنین، کاربران برای استفاده از این کمپین باید حساب کاربری جدیدی در سروی اپل موزیک بسازند . حتی اگر فردی در سرویس اپل موزیک حساب کاربری داشته باشد، باز هم برای استفاده از حق‌عضویت رایگان 4 ماهه‌ی این سرویس به حساب کاربری جدیدی نیاز دارد. همچنین، از دیگر شرایط برخورداری از این کمپین، داشتن Apple-ID است.

حتما توجه داشته باشید که بعد از اتمام اشتراک رایگان 4 ماهه‌ی شما، هزینه استفاده‌ی از این سرویس بصورت خودکار از حساب شما برداشته میشود! همچنین خوب است بدانید که این کمپین تنها تا ژانویه 2021 پابرجاست.

پس برای استفاده از این کمپین سریع‌تر اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه
X